All social media and social networks in one app

4.2/5 Oylar: 100,059
Geliştirici
M Alaa Zaki AbuTayyem
Versiyon
9.3
Son Güncelleme
May 5, 2020
Gereksinimler
4.0 and up
Boyut
7.3M
Resmi Bağlantı
Google Play
İNDİR

Uygulamayı Bildir

Uygulama Detayı

Alışveriş ve haberciler, im ve uluslararası haberlerin yanı sıra reklamlar, emlak için tüm sosyal medya ve sosyal ağların uygulamasıyla telefonunuzda çaba, zaman ve depolama alanından tasarruf edin. ve bazı eğitim siteleri. Akıllı telefonunuzda seyahat ve turizm siteleri ve eğlence videoları, SMS siteleri izlerken tadını çıkarın. Şimdi indirin ve pişman olmayacaksınız.

▶ – Tüm sosyal medya ve sosyal ağların uygulama özellikleri: –

? – Telefonunuzun belleğinde% 70’e kadar tasarruf edin. Cep telefonunuza yaklaşık 140 MB sağlayabileceğiniz için birçok sosyal medya ve aile sosyal ağ sohbeti yüklemenize gerek yoktur. EBay ve Admob gibi reklam sitelerine ve arkadaşlarınıza anlık mesajlaşma yoluyla hızlı mesajlaşma.

? – Uygulama içi arama motoru ile sağlanır. Tüm sosyal ağlara ve sosyal ağlara tek bir uygulamada kolay erişim için. Tüm SMS zevk için. pazarlama video yapımcısı ve alışveriş, uluslararası spor siteleri ve haberciler telgraf yanı sıra reklamlar. emlak ve telefonunuzda bazı eğitim sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Social – Tüm sosyal medya ve sosyal ağlar gizli bir numara ile kilitlenir: bilgilerinizi gizli tutmak ve bilgi hırsızlarının Quora ve LinkedIn gibi tüm sosyal ağ sitelerinin hesaplarına erişmesini önlemek için …

?- En sevdiğiniz siteleri özel bir kutuda sıralayın.

? – Tüm sosyal medya ve sosyal ağlar, sosyal medya ve sosyal ağ sohbetleri için ücretsiz bir özel tarayıcıdır. Hepsi bir arada sosyal medya uygulaması, sohbet etmenize, görüntülü aramalara ve sosyal ağlarda anlık mesajlar göndermenize olanak tanıyan anlık mesajlaşma gibi birçok sosyal medya görüntüler. Ayrıca Alibaba ve Amazon gibi birçok harika pazarlama sitesi sağlar ve YouTube ve TikTok gibi eğlence sitelerinde mutlu zaman geçirmenizi ve sevdiklerinizle müzik ve SMS’nin tadını çıkarmanızı sağlar. Akıllı telefonunuzdaki uluslararası spor web siteleri ve uluslararası haberlerin yanı sıra reklamlar, emlak ve bazı eğitim siteleri ve eğlenceli oyunlar.

? – Sosyal medyada pazarlama hayranları için 500’den fazla sosyal medyaya ve sosyal ağa göz atabilir, telgraf ve Twitter yoluyla mesaj gönderebilir, ayrıca popüler eBay web sitesinden reklamlar görüntüleyebilir ve SMS mesajları gönderebilirsiniz.

? – Kullanım kolaylığı: YouTube’a erişerek tüm sosyal medyaya, aile sosyal ağına, pazarlamaya ve sosyal medya uygulamalarına göz atın. Ayrıca tüm anlık mesajlaşmalara ve reklamlara, messenger telegram gibi uygulamalara da erişebilirsiniz, bu da telefonunuzdan tek bir uygulamada anlık mesajlar göndermenizi sağlar.

? – Spor ve haber siteleri gibi özel bölümlerde medyaya yeni web siteleri eklendi. pazarlama siteleri, birçok seyahat ve turizm sitesi, bazı siteler, eğitim hizmetleri ve emlak sitelerine ek olarak. Hedefleme ülkelere ve dillere bağlıdır.

? – Pazarlama ve Haberciler, SMS gibi en popüler siteleri içeren tüm sosyal medya ve sosyal ağlar için bir app. güzel resimleri keşfedin ve Pinterest ile paylaşın. Netflix gibi bazı harika sitelerde film izleyin. Ayrıca ücretsiz kitap pazarlama Wattpad web sitesi içerir.

Application- Bu uygulama ile erişilebilecek hizmetlerin hiçbirine bağlı değiliz. Verilerinize erişimimiz yok.

Website- Web sitesi olmayan programlara bu uygulama üzerinden erişilemez. Bu nedenle telefona indirilmelidir

Yeni Özellikler

1- Facebook, Instagram ve Tiktok'tan fotoğraf ve video indirme yeteneği
2 - Tarama hızını artırın
3- Yeni eğlenceli oyunlar ekleme
4- En son sürümde küçük bir hatayı giderin

Ekran Görüntüleri

İndirme Bağlantıları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir