Ben Demiştim Fal

2.8/5 Oylar: 375
Geliştirici
Ben Demiştim
Versiyon
2.7
Son Güncelleme
February 5, 2020
Gereksinimler
4.2 and up
Boyut
14M
Resmi Bağlantı
Google Play
İNDİR

Uygulamayı Bildir

Uygulama Detayı

Kahve fincanının ve tabağının fotoğraflarını telefonunuz ile çekip bize gönderin, Ben Demiştim ailesi olarak falınızı size özel yorumlayalım. Fallarınızı ister telefonunuzda saklayın isterseniz arkadaşlarınızla paylaşın.

İsterseniz Facebook hesabınızla giriş yapabilir, isterseniz uygulamamıza kendi e-posta adresinizi kullanarak kayıt olabilirsiniz.

Özellikler :

– Gönderdiğiniz fincan ve tabak fotoğraflarınız incelenir.
– Kendiniz ile ilgili verdiğiniz bilgiler doğrultusunda size ve burcunuza özel olarak yorumlanır.
– Yorumlanan fallar göndermiş olduğunuz fotoğraf ile birlikte telefonunuzda saklanır.
– Ben Demiştim sistemi girdiğiniz bilgileri siz tekrar değiştirene kadar saklar.
– İsterseniz her 24 saatte bir size verilen ücretsiz kahve falı hakkı ile falınıza ücretsiz olarak, isterseniz uygulama içi kredi paketi satın alarak seçtiğiniz falcıya fotoğraflarınızı göndererek ücretli olarak baktırabilirsiniz.
– Dilerseniz falınızı kredi karşılığında sesli olarakta isteyebilirsiniz.
– DuruGörü yorumu için kendi fotoğrafınız ya da hakkında yorum almak istediğiniz kişinin fotoğrafını sorunuz ile birlikte göndermeni yeterlidir.

Neden Ben Demiştim Fal ?

– Fotoğraflar sizden, istekler sizden, sorular sizden, yorumlar ve fallar bizden. Yorumlarımız sizlere özel olarak hazırlanır ve sunulur.
– Sadece fotoğraflarınız değil, doğum tarihiniz yardımıyla burç ve astroloji özellikleriniz de fincan yorumlarınıza yansız.

DuruGörü nedir ?

DuruGörü en basit tanımla, normal duyularla ulaşılamayan bilgiye ulaşmaktır. DuruGörü ile ulaşılan bilginin erişiminde zaman ve yer bağımsızdır. DuruGörü ile görülenler yada algılananlar, normal duyu organlarımızla alıştığımız gibi net ve canlı değildir. Daha soluk ve uçucu şekilde görünürler. Daha çok semboller şeklindedir.

– Gelecekle ilgili olaylara ve bilgilere ulaşabilme
– Geçmişe ait olayları tarifleme

Olarak iki şekilde görülebilinir.

DuruGörü ile Yorum yapacak olan Pelin kimdir ?

Duru görü uzmanımız PELİN, çocukluğunda keşfettiği, üstüne yıllarca çalışmalar yaptığım ve ona bir hediye olduğunu düşündüğü duru görü özelliğini sizlerle paylaşmaya hazır. Duru görü yaparken size veya bir fotoğrafa bakması yeterli oluyor. Hissettiği enerjiyi ve gördüğü sembolleri yorumluyor. Geçmişiniz, şu anınız ve geleceğiniz ile ilgili size, hayatınızda destek olabilecek yorumları ile yanınızda. Emin olun ÇOK ŞAŞIRACAKSINIZ! Sizden tek ricamız yollayacağınız fotoğrafta yüzlerin çok net gözüküyor olması. Flu fotoğraflar yorumlanamayacaktır.

Ekran Görüntüleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir