Call of Duty®: Mobile

4.4/5 Oylar: 8,708,752
Geliştirici
Activision Publishing Inc.
Versiyon
1.0.12
Son Güncelleme
April 26, 2020
Gereksinimler
4.3 and up
Boyut
81M
Resmi Bağlantı
Google Play
İNDİR

Uygulamayı Bildir

Uygulama Detayı

Yalnızca cep telefonları için tasarlanmış resmi CALL OF DUTY®. İkonik çok oyunculu haritaları ve modları istediğiniz zaman, istediğiniz yerde oynayın. 100 oyuncu Battle Royale savaş alanı? Hızlı 5v5 takım ölüm maçı? Keskin nişancı vs keskin nişancı savaşı? Activision’un oynaması ücretsiz CALL OF DUTY®: MOBILE hepsine sahiptir.

MOBİL OYNAMAK İÇİN ÜCRETSİZ

Özelleştirilebilir kontroller, sesli ve yazılı sohbet ve heyecan verici 3D grafikler ve seslerle telefonunuzda kaliteli HD oyun oynayın. Hareket halindeyken kolay eğlence için artık telefonunuzda, dünyanın en sevilen nişancı oyununun heyecanını yaşayın.

DAHA AZ OYUN MODLARI VE HARİTALARI

İlk kez ücretsiz olarak sunulan Call of Duty®: Black Ops ve Call of Duty®: Modern Warfare®’ten ikonik çok oyunculu haritalar oynayın. Ya da yeni 100 kişilik battle royale hayatta kalma haritasında arkadaşlarınızla takım kurun. Tüm dünyadan milyonlarca oyuncuyla eğlenceye katılın!

EŞSİZ YÜKLEMENİZİ ÖZELLEŞTİRİN

CALL OF DUTY®: MOBILE oynarken, yüklerinizi kişiselleştirmek için kullanılabilecek düzinelerce ünlü karakter, silah, kıyafet, akrep ve teçhizat kilidini açacak ve kazanacaksınız. Bu yüklemeleri Battle Royale ve Team Deathmatch, Frontline, Herkes İçin Ücretsiz, Ara ve Yok Et, Hakimiyet, Hardpoint ve daha pek çok şey gibi heyecan verici PvP çok oyunculu modlarda savaşa sokun.

REKABETÇİ VE SOSYAL OYUN

Rekabetçi Sıralamalı Modda zirveye çıkmak veya arkadaşlarınızla oynadıkça en çok Klan ödülü kazanmak için beceri ve strateji kullanın. Bu heyecan verici ücretsiz çok oyunculu atıcıda milyonlarca arkadaşa ve düşmana karşı savaş ve savaş.

SEÇİM VE KARMAŞIKLIK

İster oyunda, olaylarda, kontrollerde veya yüklemelerde olsun, CALL OF DUTY®: MOBILE, sürekli değişen bir deneyimde karmaşıklık ve derinlik sunar.

En iyilerle rekabet etmek için gerekenlere sahip misiniz? CALL OF DUTY®: MOBILE’ı şimdi indirin!
_________________________________________________________
NOT: Oyunu geliştirmek için deneyiminiz boyunca herhangi bir geri bildirim bekliyoruz. Geri bildirimde bulunmak için oyun içi> Ayarlar> Geri Bildirim> Bize Ulaşın’a gidin.

Güncellemeler için abone olun! —> profile.callofduty.com/cod/registerMobileGame
_________________________________________________________
Not: Bu oyunu oynamak için internet bağlantısı gereklidir.

Bu uygulama, arkadaşlarınızla bağlantı kurmanıza ve oyun oynamanıza izin veren sosyal özellikler içerdiğini ve oyunda heyecan verici etkinlikler veya yeni içerikler olduğunda sizi bilgilendirmek için push bildirimleri bulunduğunu unutmayın. Bu özelliklerin kullanılıp kullanılmayacağını seçebilirsiniz.

© 2019 Activision Publishing, Inc. ACTIVISION ve CALL OF DUTY, Activision Publishing, Inc’in ticari markalarıdır. Diğer tüm ticari markalar ve ticari adlar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir. Bu Uygulamayı indirerek, yükleyerek veya kullanarak, zaman zaman Activision tarafından güncellenmiş olabileceği gibi, Activision’ın gizlilik politikasını ve şartlarımızı kabul etmiş olursunuz. Activision gizlilik politikasını görüntülemek için lütfen http://www.activision.com/privacy/en/privacy.html ve Activision’ın kullanım koşullarını görüntülemek için https://www.activision.com/legal/terms-of-use adresini ziyaret edin.

Yeni Özellikler

6.Sezona Hoş Geldiniz: PASTA BİR KEZ KEZ. Efsanelerin yapıldığı yer burası. Tüm yeni karakterler, silahlar, premium ve ücretsiz Battle Pass 50 ödül ve daha fazlası. Yeni Rust haritasındaki düşmanları veya yeni Salon haritasında 1v1 Düelloları ele geçirin. Bayrağı Yakala ve Onayla Öldür de dahil olmak üzere tüm yeni modları oyna. Sezon 6, sadece Call Of Duty Mobile'da mevcuttur. Şimdi İndirin ve Ücretsiz Oynayın.

Ekran Görüntüleri

Video

İndirme Bağlantıları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir