Dating App – SweetMeet

4.0/5 Oylar: 61,990
Geliştirici
SweetMeet
Versiyon
1.12.23
Son Güncelleme
May 22, 2020
Gereksinimler
5.0 and up
Boyut
26M
Resmi Bağlantı
Google Play
İNDİR

Uygulamayı Bildir

Uygulama Detayı

Tatlı tanışma
Yeni insanlarla tanışacağınız ve sevdiklerinizle çıkmanın keyfini çıkaracağınız çevrimiçi buluşma uygulaması Sweet Meet’a hoş geldiniz. Dünyadaki her şey hakkında sohbet etmek için bir erkek arkadaş, kız arkadaş ya da ruh eşi bulmanız gerekip gerekmediği, tekliflerimizden kesinlikle memnun kalacaksınız. Sosyal çevrenizi genişletme şansınızı kaçırmayın.

Başlayalım!
Online randevu serin ve kolaydır, sadece arkanıza yaslanın ve telefonunuzla elinizde rahatlayın ve sohbetin tadını çıkarın. Bunun ne hakkında olduğunu tam olarak biliyoruz. Ücretsiz tanışma web sitemiz, insanların 10 yıldan fazla bir süredir ilişkilere başlamasına yardımcı oldu ve şimdi bu uygulamayı sizin için daha erişilebilir hale getirmek için oluşturduk. İyi arkadaşlarınız veya sevgilileriniz olabilecek binlerce erkek ve kadın bulacaksınız. Onlara Sweet Meet üzerinden ulaşmak çok kolay!
Kayıt gerekli değildir! Burada tamamen ücretsiz. Sadece isminizi, yaşınızı ve cinsiyetinizi yazın, artık başlamaya hazırsınız. Çok hızlı ve kolay, yeni bir arkadaş bulduğunuzu bile fark etmeyeceksiniz. Veya… daha önemli biri.
Bu uygulama tamamen ücretsizdir. Hediye gönderebilir, yeni insanlarla tanışabilir ve ardından onlarla başarılı bir ilk randevunun tadını çıkarabilirsiniz. Bu heyecan verici değil mi? Bir süre çevrimiçi sohbet ettikten sonra gerçek hayatta “bir” ile tanışacaksınız!

Kişiselleştirin!
Tatlı Buluş, tanışma deneyiminizi tamamen kişiselleştirmenizi sağlar! Fotoğraflar arasında gezinin ve beğendiklerinizi sağa, diğerlerini sola kaydırın. Hızlı ve kolay!
Bu tanışma uygulamasından tam olarak neye ihtiyacınız olduğunu seçin: bir aile oluşturmak veya hiçbir zorunluluk olmadan hız partner tadını çıkarın. Herşey mümkün!

Nasıl çalışır
Nasıl başlayacağınızı bilmek ister misiniz? Pasta kadar kolay. Hesabınızı oluşturuyor, adınızı, yaşınızı ve cinsiyetinizi giriyorsunuz… hepsi bu. Gizliliğinize saygı duyduğumuz için telefon numaranıza veya e-posta adresinize ihtiyacımız yok. Sisteme kaydolmanız bir dakikadan az sürecektir.
Sırada ne var? Sunulan profillere bir göz atın ve seçiminizi yapın. Beğendiğiniz kişiye mesaj gönderin ve yanıt alın. Sohbet edin ve birbirinizi tanıyın.

Sana çok yakın!
Yardım ile bu ücretsiz tanışma uygulaması size yakın yaşayan yerliler bulmak. Hangi şehirde yaşarsanız yaşayın, aynı yerden insanları bulmanıza yardımcı olacağız. Sizinle aynı kasabada yaşayan bir erkek ya da kadınla tanışmak çok kolay!
Ancak başka bir kasabadan biriyle ilişki kurmak istiyorsanız, bu bizim için sorun değil. Herhangi bir kasaba, herhangi bir ülke – dünyanın her yerinden insanları kucaklıyoruz!

ÖZEL ÖZELLİKLER:
– Fotoğrafları beğenirseniz beğenmeseniz de farklı taraflara kaydırın.
– Mesaj alışverişi ve her şey hakkında sohbet!
– Fotoğraf gibi ve para kazanın.
– Yeni profiller açmak için para harcayın.
– Hediye gönder ve duygularını ifade et.
– Her gün yüzlerce farklı insanı görün!
– Binlerce güzel insan bir yerde.
– Hızlı ve ücretsiz kayıt.

KİM BULABİLİRSİNİZ:
– Potansiyel erkek veya kız arkadaş;
– Ruh ikizi;
– Arkadaşlar ile seyahat etmek;
– Yabancılar yabancı dil becerilerinizi geliştirecek;
– Yeni ve beklenmedik bir şey söyleyecek ilginç insanlar!
Yalnız olmayı bırak, eğlenecek insanlar bul! Sweet Meet sizin için burada. İletişim kurmanıza yardımcı olmak için burada.

Yeni Özellikler

- Uygulamadaki bazı çökmeler düzeltildi

Ekran Görüntüleri

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir