Defense Zone 3 HD

4.6/5 Oylar: 187,453
Geliştirici
ARTEM KOTOV
Versiyon
Varies with device
Son Güncelleme
April 24, 2020
Gereksinimler
Varies with device
Boyut
Varies with device
Resmi Bağlantı
Google Play
İNDİR

Uygulamayı Bildir

Uygulama Detayı

Popüler aksiyon / strateji oyununun uzun zamandır beklenen devam filmine hoş geldiniz! Yeni silahlar, manzaralar ve seçenekler bolca! Her oyun oturumu artık daha dinamik ve şaşırtıcı.

Oyunun çekirdeği hala aynı: tüm düşman orduları savunmanızda acele ederek onları herhangi bir şekilde yok etmeye çalışıyor. Ama şimdi her zamankinden daha güçlü ve çılgınlar.

Tamamen yeni tip silahların yanı sıra eski, zaman testli taretlere erişebileceksiniz. Mevcut bütçenizi nasıl harcayacağınıza karar vermek size kalmıştır. Yeni kuleler inşa etmeli veya sahip olduklarınızı yükseltmeli ve güçlendirmeli misiniz? Taretler, saldırı menzili, atış hızı ve hasar türüne göre değişiklik gösterir. Kazanmanın tek yolu onları birleştirmek, böylece birbirlerini tamamlar ve güçlendirir.

Esnek zorluk ayarları, her oyuncunun oyundan mümkün olduğunca fazla keyif almasını sağlayacaktır. Deneyimli bir komutansanız, bir saniyenin bir kısmının bile başarı için hayati olduğu ve her şeyin taretlerinizi akıllıca seçme ve düzenleme yeteneğinize bağlı olduğu acımasız, yoğun savaşları seveceksiniz. Yeni bir oyuncuysanız, kendinizi ciddi savaşlar için kolayca eğitebilir ve hazırlayabilirsiniz.

Her iki şekilde de, özenle tasarlanmış haritalar ve çok çeşitli taretler size neredeyse sonsuz taktik seçenekleri sunacaktır. Çarpıcı, ayrıntılı manzaralar, titizlikle çizilmiş kuleler ve inanılmaz özel efekt sayesinde, gözlerinizi ekrandan çıkaramazsınız.

Kule istatistikleri, düşman gücü, arazi özellikleri ve özel silahlar dahil olmak üzere oyunun tüm yönleri titizlikle dengelenmiştir. Çok kolay bir oyundan asla sıkılmayacaksınız. Her seviye size meydan okuyacak. Meydan okumayı kabul etmeye hazır mısınız?

Özellikleri:
• Dört zorluk seviyesi
• Sekiz çeşit kule
• Hava Saldırılarından Nükleer Bombalara kadar sekiz özel yetenek
• Çeşitli mevsimler ve manzara türleri
• 20’den fazla dil desteği

Resimler ve multimedya erişimi bu nedenle nesneldir, bu oyun obb dosyasını yükleyebilir. Bazı cihazlarda harici depolama birimine (bellek) kurulur.

Yeni Özellikler

- yeni seviye 23

Ekran Görüntüleri

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir