Discord – Friends, Communities, & Gaming

4.2/5 Oylar: 1,048,058
Geliştirici
Discord Inc.
Versiyon
23.0
Son Güncelleme
23 Mayıs 2020
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
68M
Resmi Bağlantı
Google Play
İNDİR

Uygulamayı Bildir

Uygulama Detayı

Discord, topluluklarınız, oyunlarınız ve arkadaşlarınız için hepsi bir arada bir iletişim uygulamasıdır. Düzenli metin kanallarının ve açık ses kanallarının bir oyuna girmeyi, bir sonraki buluşmanızı planlamayı veya gün boyunca iletişim halinde kalmanızı kolaylaştırdığı özel bir sunucuda sohbet edin ve eğlenin.

SOHBET İÇİN YENİ BİR YOL
• Organize kanallar, grup sohbetini tıkamadan videoları paylaşmak, buluşmaları koordine etmek veya sadece gününüz hakkında konuşmak için bolca alan sağlar.
• Açık ses kanalları takılmayı kolaylaştırır. Özgür olduğunuzda bir ses kanalında oturun ve arkadaşlar aramak zorunda kalmadan anında atlayabilirsiniz.
• Nereye giderseniz gidin güvenilir, yüksek kaliteli iletişim – mobil ve masaüstünde Discord arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapın.

METİN, SES VE VİDEO İLE EĞLENCE VAR
• Videoya merhaba dal, arkadaşlarının oyunlarını akışını kolayca izle veya istediklerinde ekran paylaşımı oturumu için toplan.
• Herhangi bir görüntüyü kendi özel emojilerinize dönüştürün veya ihtiyacınız olan tüm GIF ve reaksiyonlarla kendinizi ifade edin.
• Komik bir videodan en son grup fotoğraflarınıza kadar her şeyi paylaşın ve daha sonra hatırlamak için favorilerinizi sabitleyin.

5 VEYA 500.000 TOPLULUKLAR İÇİN
• Özel izinler arkadaşlarınızı gruplandırabilir, loncanızı düzenleyebilir veya dünyanın dört bir yanındaki topluluk hayranlarını bir araya getirebilir.
• Üyelere denetim yetkileri vermek için roller atayın veya üyeleri tek bir etiketle aynı anda mesajlaştırabileceğiniz gruplara ayırın.
• Yöneticilerin, süper hayranların veya diğer özel topluluk üyelerinin kendileri için bir yerde sohbet edebileceği VIP kanalları oluşturun.

Sorularınız veya görüşleriniz mi var? [email protected] adresinden bize e-posta gönderin.

Yeni Özellikler

** Özellikleri **
- ** Ses Yer Paylaşımı ** artık tüm Android cihazlarda kullanılabilir. Kimin konuştuğunu görün ve diğer uygulamaları kullanırken kısayollara erişin; Discord'a geri dönmenize gerek yok!
- Videolar artık sohbet içinde ** satır içi ** oynatabiliyor ve tam ekran video oynatımı artık oynatma, duraklatma ve arama için oynatıcı kontrollerini içeriyor!

** Hata düzeltmeleri **
- Bir ton ** klavye ** böcek ezdik! Artık sohbet uygulamanızı bile yazabilirsiniz!
- Sesli aramaya yeniden bağlanma ** sessiz ** durumunu korumalıdır. Gerçekten iyi sıkıştırın.

Ekran Görüntüleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir