Drum Set Music Games & Drums Kit Simulator

3.7/5 Oylar: 237,442
Geliştirici
Gismart
Versiyon
3.25.1
Son Güncelleme
May 18, 2020
Gereksinimler
5.0 and up
Boyut
78M
Resmi Bağlantı
Google Play
İNDİR

Uygulamayı Bildir

Uygulama Detayı

Nihai mobil davul deneyiminde ritmi parmaklarınızın ucunda hissedin. Cebinize tam oturan tam bateri kitine merhaba dediğiniz gibi, çubuklarınızı atın ve hayallerinizin bateri kitinin arkasına geçin!

WeDrum, sopaların ustası olmak için ihtiyacınız olan her türlü bateri kitini tutan ücretsiz bateri kiti simülatörüdür! Yanınızda çalan bir piyanist, gitarist ve vokalist seçerek gerçek bir grupta davul çalmayı deneyimleyin. Uzman değil misiniz? Problem değil. WeDrum sadece davulcular için değil, aynı zamanda sadece müziği seven insanlar için, bu yüzden çalmak için gerekli beceri seviyesi yok!

WeDrum, düzenli olarak pratik yapmak ve eğitiminizden en iyi şekilde yararlanmak için ihtiyacınız olan her araca sahip olmanızı sağlar. Profesyonel müzisyenler tarafından geliştirilen uygulama birçok komple kit ve becerilerini geliştirmek için birlikte oynamak için popüler şarkı ton oluşur! Her türden davul çalmaya çalışırken bir beat makinesi haline geldikçe ritim ve tempoda ustalaşın.

AR Davul Kiti
Artırılmış Gerçekliğin gücü ile en gerçekçi mobil bateri kitini keşfedin. AR ile bateri kitinizi istediğiniz yere kurabilir ve yerleştirebilirsiniz, tek yapmanız gereken dokunun ve davul çalmaya başlamak!

◆◆◆ Temel özellikler ◆◆◆

SEÇ: Çok çeşitli tür ve sanatçıların yer aldığı zengin ve çeşitli bir katalogdan en sevdiğin şarkıyı seç! Şarkı kitabına düzenli olarak yeni ücretsiz şarkılar eklenir.
BAND: Gerçek bir grupta olmayı deneyimlemek için bir piyanist, bir gitarist ve bir vokalist seç! Bir grupta oynamayı veya yalnız gitmeyi öğrenin!
OYNAT: Dinamik ipuçlarımızı ve ipuçlarımızı takip ederek seçtiğiniz şarkıya eşlik edin! Davulları geliştirin ve ustalaşın!
BAŞARI: Tempoyu sürdür ve yapabileceğin en yüksek puanı kazan! Kalabalığı tezahürat et ve sahnede gerçek bir müzisyen gibi hisset! Puanınızı daha iyi olup olmadığını görmek için bir encore yapın!
PAYLAŞ: Dünyanın bir ritmi asla kaçırmadığından emin olun ve davulunuzu arkadaşlarınızla paylaşın! Ritim konusunda yüksek puanlarınızı sosyal medyada gösterin!

◆◆◆ Diğer özellikler ◆◆◆

SOLO modu, tamamen gerçekçi bir bateri seti simülatöründe sıkışmanızı ve serbest stil yapmanızı sağlar. HD sesi ve inanılmaz gerçekçi grafikleri yaşayın!

WeDrum ile başka neler elde edersiniz !:

Seçim için bateri kitleri bir sürü!
– Caz
– Kaya
– Dans
– Elektrikli Pedler (Elektronik veya Beat Pedleri)
– Etnik davullar (Congas ve Bongos)
– Japon davul ve Taiko yakında geliyor!

★ Gelişmiş ayarlar:
– Her sesi düzenlemek için karıştırma işlevi!
– Her davulu öğrenmenize yardımcı olacak bölgelere dokunun
– Davul çubuğu animasyonları
– Bir metronom böylece hiçbir ritmi kaçırmazsınız

★ Daha WeDrum özellikleri !:
– Herhangi bir gecikme olmadan en hızlı tepki süresi!
– Her bateri seti için yüksek kaliteli ses ve bireysel ses ayarları.
– Her davul sesi bir profesyonel tarafından canlı olarak kaydedilir!
– Öğrenmek ve birlikte oynamak için popüler şarkılar!

★ WeDrum için mükemmel bir uygulama:
– Davul ve elektronik davul pedlerini çalmayı öğrenin
– Heyecan verici ritim oyunları ile zamanlama duyunuzu geliştirin
– Hareket halindeyken seyahat ve pratik davul
– Boş zamanınızı harika davul oyunları oynayarak geçirin

Bir sonraki dünyaca ünlü davulcu olacak mısın? Ya da belki sadece rahatlamak ve birkaç basit vuruş yapmak istiyorsunuz? WeDrum’u nasıl oynadığınız tamamen size kalmış! Bu ultra gerçekçi davul deneyimi tam erişim için tasarlanmıştır. Davul dünyasına dalın, yeni beceriler geliştirin, harika müzik dinleyin ve bateri kitinde ustalaşın! Sopalarınızı atmanın ve cep telefonunuzu almanın zamanı geldi! Hayranlarınız bekliyor!

Yeni Özellikler

Merhaba davulcular! WeDrum'un yeni sürümü yayınlandı!
Kritik hataları düzelttik ve sondajı en iyi şekilde yapabilmeniz için sondajı geliştirdik.
Lütfen destek ekibimize yazmaya devam edin, görüşleriniz bizim için çok önemli!

Ekran Görüntüleri

Video

İndirme Bağlantıları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir