happn – Sohbet, aşk ve buluşma

4.2/5 Oylar: 1,481,564
Geliştirici
happn
Versiyon
24.37.0
Son Güncelleme
18 Mayıs 2020
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
16M
Resmi Bağlantı
Google Play
İNDİR

Uygulamayı Bildir

Uygulama Detayı

Crush’ını bulmak için mi buradasın? Harika, o zaman doğru yerdesin. İlgini çeken kişilere Beğeni gönder, Crush ol ve sohbet et!

KILAVUZU İZLE!

Uygulama üzerinde etrafındaki kişileri bulacaksın.
Birisi hoşuna mı gitti? Profilini gizlice Beğen. Söz veriyoruz, senin ona Beğeni gönderdiğinden yalnızca o da sana Beğeni gönderdiğinde haberi olacak. Kendini öne çıkarmak istersen kendisine bir Merhaba gönder; böylece bir bildirim alacaktır. Eğer karşılıklı birbirinize Beğeni gönderirseniz, bu da Crush demektir! Sohbet etmeye başlayabilirsiniz; sohbeti başlatmak için en çarpıcı giriş cümlesini bulmak ve kendini en güzel kelimelerle ifade etmek için sana güveniyoruz!

happn uygulamasını indirmek ve kullanmak ücretsizdir. Daha fazla avantajdan faydalanmak için Premium’a abone olabilirsin! Bu sayede, sana Beğeni gönderen kişilerin listesine ulaşabilir ve ilgini çeken kişilere bildirim gitmesi için Merhaba gönderebilirsin.

İÇİN RAHAT CRUSH OLABİLİRSİN

happn uygulaması karşılıklılık prensibine dayanır: ilgini çekmeyen birinden asla mesaj almazsın. happn’da gizlilik, bizim için önceliklidir: diğer üyeler konumunu göremez, yalnızca kesişme noktalarınız gösterilir.

https://www.happn.com/tr/trust/
https://www.happn.com/tr/privacy-basics/

Yeni Özellikler

You asked for it, we did it! If you are Premium, you can now narrow down your research using certain criteria in order to save time and focus on the people that are right for you!
Take care of yourself!
With love <3
The happn team.

Ekran Görüntüleri

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir