Hawaya: Serious Matchmaking with Marriage in Mind!

3.9/5 Oylar: 10,554
Geliştirici
Harmonica
Versiyon
4.5.7
Son Güncelleme
May 21, 2020
Gereksinimler
5.0 and up
Boyut
Varies with device
Resmi Bağlantı
Google Play
İNDİR

Uygulamayı Bildir

Uygulama Detayı

Hepimiz hayatımızdaki özel birini aramıyor muyuz?
Gerçek aşkı bulmak maçın ötesine geçer. Ruh eşinizi keşfetmek için güzel bir yolculuk;

Ancak bir yaşam partneri bulmak zordur ve bir Müslüman olarak, özellikle bir kadın olarak daha zor olabilir. Geleneksel araçların sınırlamaları vardır, randevu uygulamaları doğru beklentileri, deneyimleri veya sonuçları sunamaz. Değerler, inançlar arasındaki uyumsuzluk veya sadece konuşmayı nasıl ileriye taşıyacağını bilmemek olabilir.

Bu yolculuğu takdir eden ve ona saygı duyan bir uygulama istiyorsunuz.

Hawaya, maçtan sonsuza kadar başlamadan tüm yolculuğunuz boyunca sizin için burada; Sadece anlamlı bağlantıları körüklemiyoruz, onların gerçek ilişkilere dönüşmelerini sağlıyoruz. En önemlisi, ruh eşinizi keşfetme yolculuğunun değerlerinize, kültürünüze ve niyetlerinize saygılı kalmasını sağlıyoruz.
Afterall, Hawaya, genç Müslümanlar tarafından sevgilileri, kız kardeşleri, ailesi ve arkadaşları için düşünceli bir şekilde yaratıldı, böylece yolculuğunuzu rahat ve kontrol altında hissedebilirsiniz.

Hawaya’da: Maç sadece başlangıç ​​noktası.

Binlerce başarı öyküsü ile Hawaya’da başlayan her eşsiz hikayenin bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz.

Bunu farklı şekillerde gerçekleştiriyoruz:

Doğrulanmış topluluk – Dünyanın her yerinden kararlı genç Müslümanlardan oluşan bir topluluğu bir araya getiriyoruz. Yalnızca gerçek profilleri görmenizi sağlamak için yapay zeka ve denetimin bir kombinasyonunu kullanıyoruz. Uygunsuz maçlarda zaman, enerji ve duygu kaybı olmaz.

Şartlarınızla iletişim kurun – Kim olduğunuzu ve sizin için önemli olan şeyleri paylaşmanızı öneririz. Gizliliğe meraklıysanız ve ilk önce profil resminizi herkese göstermemeyi tercih ediyorsanız, “Bulanıklaştırma seçeneğini” seçebilir ve resminizi bağlandıklarınıza seçerek gösterebilirsiniz. Ayrıca, “Koruyucu melek” özelliğini, güvenilir bir arkadaşınızı veya aile üyenizi içerecek şekilde aktive etme ve geri bildirim ve önerilerini alma olanağına sahipsiniz.

Kolaylaştırılmış bağlantılar – Uyumlu profillerle eşleştikten sonra, ötesine geçmek için ilgi çekici buz kırma araçları ve kişiselleştirilmiş konuşma başlatıcıları sunarız
maç.

Bir sonraki seviyeye taşıyın – Siz ve maçınız bir süre için birbirinize bölünmemiş dikkatinizi vermeye karar verdiğinizde tasarlanan “Özel mod” ile maçın ötesindeki yolculuğunuzda bir sonraki adımınızı atın. Bilene kadar aynı anda başka kimseyle yan görüşme yok.

Güvenlik ve saygı – Bütün bunlarda güvenlik çok önemlidir. Bu pazarlık edilemez.
Bu keşif yolculuğu boyunca güvenliğiniz önceliğimizdir; Yapay zekayı ve insan müdahalesini kullanarak, herkesin haysiyetle muamele edildiği ve yolun her adımına saygı duyulduğu güvenli ve ılımlı bir ortamı beslemeye öncelik veriyoruz.

Hawaya, doğru eşleşmeyi bulmanıza ve anlamlı bir şeye dönüşmesi için en iyi şansı vermenize yardımcı olmak için burada.

Hawaya’da maçtan önce sonsuza dek başlayacağız.

Yeni Özellikler

Mümkün olan en iyi kullanıcı deneyimini sağlamak için düzenli olarak güncelleme yapıyoruz.
İşte en son özelliklerden ve geliştirmelerden birkaçı:

- Kullanıcılar tek bir tıklamayla geri dönüp sohbete başlayabilir.
- Profile evlilik hedefleri eklendi.
- Geliştirilmiş keşif kartları tasarımı.
- Hata düzeltmeleri.

Sorularınız veya önerileriniz mi var? İ[email protected] adresinden bize e-posta gönderin

Ekran Görüntüleri

Video

İndirme Bağlantıları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir