Idle Construction 3D

4.3/5 Oylar: 100,296
Geliştirici
Green Panda Games
Versiyon
2.9
Son Güncelleme
May 14, 2020
Gereksinimler
5.0 and up
Boyut
82M
Resmi Bağlantı
Google Play
İNDİR

Uygulamayı Bildir

Uygulama Detayı

İşinizi büyütmek ve en büyük dönüm noktası binalarını toplamak için zaman yönetimi, para kazanma ve bir imparatorluk yaratmak için boş inşaat kralı oyununa hoş geldiniz! Boşta inşaat – şehir kurma kralı, boşta ve tıkırtı oyunuyla diğer şehir oluşturucu oyunlarından manzaralar. Ofis, ev, okul inşa edebilirsiniz; çalışanları ve çalışma hızlarını yükselterek bölgenizi genişletin. Boş inşaat işkolunda, kendi inşaat şirketinizi kurarsınız.

Bir dönüm noktası inşaat kralı olun ve sizin için maksimum kar alan yeni bir bina inşa etmek için envanterinizi genişletin. Yeni şehir binasına artış; inşaat zor iş alarak, evinizi büyütün! Şehrinizde binalar inşa edin! Emlak işinizi büyütün, nakit kazanın, imparatorluğunuzu büyütün ve bir iş kralı boşta inşaatı olun. Şehir inşaat bina boşta oyunu oyna. Şehir kurma firmanızı yöneterek boş bir inşaatçı kralı olun. Şirketinizi genişletin, bir imparatorluk kurun ve mümkün olduğunca çok para kazanın!

İşinizi kurun, daha fazla para kazanın ve ticaret güncellemenizi genişletin ve yeni özelliklerin kilidini açın, ardından altın imparatorluğunuzu kurun! Zengin olmaya hazır olun, tonlarca altın ve para kazanın. Bu inşaat kralı, boşta, musluk ve tıkırtı oyunda; para yönetimi becerilerini geliştirmek ve en zengin iş kralı olmak zorunda kalacaksınız. En iyi boşta oyunda tüm zamanların en karlı kasabasını yaratmaya, yükseltmeye ve mekanize etmeye hazır olun.

Yeni Özellikler

Hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri.

Ekran Görüntüleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir