My Talking Tom 2

4.3/5 Oylar: 2,483,920
Geliştirici
Outfit7 Limited
Versiyon
2.0.1.962
Son Güncelleme
April 16, 2020
Gereksinimler
4.4 and up
Boyut
109M
Resmi Bağlantı
Google Play
İNDİR

Uygulamayı Bildir

Uygulama Detayı

My Talking Tom’un yaratıcılarından yeni bir global hit oyun olan My Talking Tom 2 geliyor!
Bu serin ücretsiz oyunda, ünlü evcil kedi Tom inanılmaz bir yaşam macerasına gidiyor!

BLOK ÜZERİNDEKİ EN SOĞUK KEDİ: Konuşan Tom her zamankinden daha eğlenceli ve daha canlı! Oyuncuların yaptığı her şeye tepki veriyor ve her gün yeni sürprizler var!

GÜNLÜK EĞLENCE: Oyuncular Tom’u aç olduğu zaman besleyebilir, kirliyken yıkayabilir, yorgunken yatağa koyabilir ve … gerçekten gitmesi gerektiğinde tuvalete götürebilir! Büyük mutlu bir kediye dönüşmesini izleyebilirler!

YENİ MİNİ OYUNLAR: Bulmaca oyunları, aksiyon oyunları ve Tom’un ilk çok oyunculu mini oyunu gibi yepyeni mini oyunlar var!

YENİ DÜNYAYI KEŞFETMEK: Tom’un uçağı heyecan verici yeni dünyaları keşfetmek için kullanılabilir. Oyuncular uçarak gidip inanılmaz hazineleri geri getirebilir ve Tom’u giydirmek veya evini dekore etmek için kullanabilirler.

TOM’UN PETS: Evet, Tom’un da bir evcil hayvanı var ve keşfedilecek dört evcil hayvan daha var! Her birinin kendi görünümü ve kişiliği vardır. Oyuncular ne olduğunu görmek için onları beslemeyi deneyebilirler!

BEDAVA OYNA!

My Talking Tom 2, kullanıcılara isteğe bağlı uygulama içi satın alımlar gibi özel ek oyun özelliklerine erişime izin veren özel aylık abonelikler sunar.

Mini oyun oturumu başına 4x oynamaya devam etme seçeneği ve mini oyun oynamak için sınırsız enerji sunan Oyun Paketi (Aylık oyun aboneliği), ilk ay ödemesi -% 50 indirimli (% 2,99) .
Günlük paketler (750 uçuş jetonu, 2 sabun, 3 yiyecek) sunan Günlük Paket (Tom’un aylık aboneliği), aylık 5,99 fiyatla, ilk ay ödemesi% -50 (2,99 $) indirimle.
Günlük paketler (750 uçuş jetonu, 2 sabun, 3 gıda), mini oyun başına 4x oynamaya devam etme seçeneği ve mini oyun oynamak için sınırsız enerji sunan VIP Paketi (VIP aylık abonelik), aylık 9.99 fiyatla, ilk ay ödemesi% -50 (4.99 $) indirimle.

Ödeme, satın alma onayında Google Play hesabınıza yansıtılacaktır. Geçerli abonelik süresinin bitiminden önce iptal edilmedikçe abonelik her ay otomatik olarak yenilenir. Aboneliğinizi iptal ettiğinizde, iptal bir sonraki abonelik döneminden itibaren geçerli olacaktır. Satın aldıktan sonra Google Play Hesabı ayarlarınıza giderek aboneliklerinizi yönetebilir ve iptal edebilirsiniz. Uygulamanın silinmesinin aboneliğinizin iptal edilmesiyle sonuçlanmadığını lütfen unutmayın.

Bu uygulama şunları içerir:
– Outfit7 ürünlerinin tanıtımı ve reklamcılık;
– Müşterileri Outfit7’nin web sitelerine ve diğer uygulamalara yönlendiren bağlantılar;
– Kullanıcıların uygulamayı tekrar oynatmaya teşvik etmek için içeriğin kişiselleştirilmesi;
– Kullanıcıların Outfit7’nin animasyon karakterlerinin videolarını izlemelerine olanak tanıyan YouTube entegrasyonu;
– Uygulama içi satın alma yapma seçeneği;
– Oynatıcının ilerlemesine bağlı olarak, sanal para birimi kullanarak satın alınacak ürünler (farklı fiyatlarda mevcuttur); ve
– Gerçek para kullanarak uygulama içi satın alım yapmadan uygulamanın tüm işlevlerine erişmek için alternatif seçenekler.

Kullanım koşulları: http://outfit7.com/eula/
AÇA gizlilik politikası: https://outfit7.com/privacy/eea/
ABD gizlilik politikası: https://outfit7.com/privacy/
Dünyanın geri kalanı gizlilik politikası: https://outfit7.com/privacy/
Müşteri desteği: [email protected]

Yeni Özellikler

BİR DİLEK DİLEMEK!
Evcil hayvanların uçuş jetonu alma isteklerini yerine getirin!
Bir korsan macerasına dikkat edin!
Bu bir hile mi? Yoksa sihir mi?

Ekran Görüntüleri

Benzer Uygulamalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir