Rampy – Live Chat and Dating

4.3/5 Oylar: 335
Geliştirici
Rampy
Versiyon
1.8.6
Son Güncelleme
April 15, 2020
Gereksinimler
4.4 and up
Boyut
23M
Resmi Bağlantı
Google Play
İNDİR

Uygulamayı Bildir

Uygulama Detayı

Keşfet, buluş!
Türkiye’nin en akıllı buluşma uygulaması Rampy, yeni nesil sosyal ağ deneyiminin farklı yönleriyle sizi bekliyor. Bu nedenle bir randevu uygulamasından daha fazlası olan Rampy’nin karakter analizi, sizinle benzer özelliklere sahip insanlarla tanışabilir, yeni arkadaşlar edinebilir ve sosyalleşebilirsiniz!

Bu harika topluluğun bir parçası olmak size kalmış! Profesyonel ve uzman psikolog ekibi tarafından hazırlanan analiz testi ile sizin için en uygun ve uyumlu profilleri eşleştirme şansınız olacak. Bakış açınız, beklentileriniz, hobileriniz, beğenileriniz veya sevmedikleriniz hakkındaki bu ayrıntılı karakter analizi testi ile tüm özellikleriniz ortaya çıkacak ve size en uygun kişilerle sosyalleşebileceksiniz!

Arkadaş Sohbet Uygulaması

Rampy klasik bir tanışma uygulaması değil! Sosyalleşmek, yeni insanlar keşfetmek ve harika bir randevu ve daha fazlası için karakterinize en uygun insanlarla tanışabileceğiniz eşsiz bir sosyal ağ platformundan beklediğiniz her şey bu uygulamada! Rampy diğer klasik tanışma uygulamalarından farklıdır.

Karakter analizi testi ile ayrıntılı analiz testi sonuçlarını görebilir, size en uygun profillerle karşılaştırabilir ve sosyalleşmeye başlayabilirsiniz!

Profillerle eşleştiğinizde, arama sayfasında size en uygun profilleri görürsünüz. Profilinizdeki uyumunuza bakabilir ve burada seçtiğiniz karakter analizi testinin karakter özelliklerine ayrıntılı bir şekilde bakabilirsiniz.

Rampy, bir tanışma uygulaması aramayı bırakacağınız yeni nesil bir tanışma ve sohbet platformudur.

Hangi karakterin var? Neşeli, utangaç veya heyecanlı! Rampy ile, sizin için uygun birini bulma şansına sahipsiniz, hatta buna inanmayacaksınız!

Milyonlarca Rampy üyesini keşfedin, tanışın ve sosyalleşin!

Rampy ile Profilleri Keşfet!

Kafede kahve yudumlarken hemen yanındaki Rampy üyelerini bulun!

Bulunduğunuz yerdeki, semtinizdeki, çevrenizdeki ve hatta yaşadığınız şehirdeki Rampy üyelerini, işte burada yer arama özelliğini keşfedin!

Kalabalıkta yalnız hissediyor musun? Hadi Rampy’e gelelim!

Rampy ile sosyalleşmek çok kolay!

Milyonlarca üyesi bulunan Rampy ile her zamankinden daha fazla sosyalleşeceksiniz! Farklı arama kriterleri oluşturarak, çevrenizdeki yeni arkadaşlara sıcak bir şekilde ‘Merhaba’ diyeceksiniz!

Üstün Gizlilik

Rampy ile yeni insanlarla tanışmanızın ne kadar kolay olması bizim için önemli olduğundan, gizliliğiniz bizim için çok önemlidir. Can sıkıcı ve sevilmeyen profilleri kolayca engelleyebilirsiniz. Uygulamanın benzersiz özellikleri sayesinde, profilinizdeki fotoğrafları gizleyebilir, izin verdiğiniz üyeleri yapabilir ve Rampy ile çok daha fazlasını görebilirsiniz! Gizlilik Rampy için çok önemlidir!

Karakter analizi testi ile size en uygun profili eşleştirin ve hayatınızın sevgisini bulun!
Her zaman özelliklerine ve isteklerine en iyi uyan biri vardır! Aradığınız partner, yaş aralığı, boy, kilo, eğitim seviyesi, kişisel hobiler ve istediğiniz özelliklere sahip ayrıntılı bir filtre yaparak bu arkadaşlık ve sohbet platformunda bulabilirsiniz.

Etrafındaki Üyeleri Keşfet:
Rampy’nin benzersiz konum arama özelliği ile diğer üyeleri aynı yerde hızlı bir şekilde tanımlayabilirsiniz. Kalabalık bir sokakta vakit geçirirken yalnızsanız ve bir sohbet arkadaşınıza ihtiyacınız varsa, Rampy tam size göre …

Milyonlarca Üye
– Çevrenizdeki yeni insanlarla tanışın, sosyalleşin ve randevu alın,
– Her gün yeni maçlarla sohbet etme şansınız olsun,
– Yalnızca erkek ve kadın üyelerle tanışın veya arama kriterlerinizi istediğiniz gibi daraltın,
– Yeni bir ilişki kur ve hayatının aşkını bul
– Rampy tamamen ücretsizdir. Uygulamanın her özelliğini kullanmanız gerekiyorsa, Premium üyelik almalısınız.
– Yaş aralığı, şehir, boy, kilo, eğitim seviyesi gibi ayrıntılı filtreleme ile tam aradığınız ortağı bulabilirsiniz.

Yeni Özellikler

- Görüntülü arama özelliği canlı video ile geliştirilmiştir. Video görüşmesini dilediğiniz gibi yapabilirsiniz.
- Performans ayarlamaları ve hatalar düzeltildi.
- Size daha iyi bir uygulama deneyimi sunmak için elimizden geleni yapıyoruz.Bir hata veya öneriniz varsa, [email protected] adresinden bize gönderebilirsiniz.

Ekran Görüntüleri

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir