Real Guitar Free – Chords, Tabs & Simulator Games

3.8/5 Oylar: 553,422
Geliştirici
Gismart
--
İNDİR

Uygulamayı Bildir

Uygulama Detayı

? Gerçek Gitar Ücretsiz canlı gitar ile kaydedilen elektrik ve akustik gitar sesleri içeren bir simülatör uygulaması! Sizin için stoklarımızda bulunan ücretsiz akorlar ve sekmelerle gitar çalmayı öğrenin! Uygulama onlarca kullanışlı seçenek ve oyun moduna sahiptir ve hem yeni başlayanlar hem de usta gitaristler için mükemmel bir seçimdir.

Geçici bir müzik aleti değişimi mi arıyorsunuz yoksa akorları öğrenmek ve gözden geçirmek mi istiyorsunuz? Beğendiğiniz bir şarkıyı sıkmak mı istiyorsunuz, yoksa popüler şarkıların sekmelerine mi ihtiyacınız var? Müzik simülatör oyunları oynamak boş zamanınızı geçirmenin yolu mu? Tek ihtiyacınız olan Gerçek Gitar. Akorları, riffleri ve hatta herhangi bir karmaşıklığı bile çalan sanal telleri çaldırabilir, koparabilir ve vurabilirsiniz.

Orijinal müzik aletleri kullanılarak profesyonel olarak kaydedilen yüksek kaliteli sesler, amplifikatörü kullanmadan çalma imkanı sunar. Simülatör, müzik ve şarkıları daha önce hiç olmadığı kadar kolay hale getirmenizi sağlayan kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.

Dahası, yeni başlayanlar için gitar ve çocuklar için inanılmaz bir ücretsiz oyun öğrenmek için harika bir araçtır. Dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca müzisyen, farklı nedenlerle buna bayılıyor.

Bizim app ile ne olsun:

★ çeşitli gitar ve müzik aletleri:

– Akustik

– Elektrik

– Klasik

– 12 Dize

★ Müthiş oynama seçenekleri:
– Güzel sololar yapmak için solo mod (tüm müzik notaları canlandırılmıştır)
– Çalma alıştırması yapmak için akor modu
– Sağ ve sol el gitaristler için el değiştirici
– Naylon ve çelik teller
– Çeşitli tıngırdatma desenleri

★ Akorlar ve gitar sekmeleri:

– Çalma işleviyle komple akor kitaplığı

– Akor Bulucu, klavye üzerinde akorları hızlı bir şekilde bulmanıza ve klavyedeki ölçekleri öğrenmenize yardımcı olur (gitar dersleri yaparken faydalıdır)

– Nota ve akorlu şarkı kitabı (şarkı sözleri yakında)

Uygulama, aşağıdakiler için kullanılabilecek harika bir araçtır:
– Yeni Başlayanlar
– Çocuklara nasıl oynanacaklarını öğretin
– Derslerinizi daha eğlenceli hale getirin
– Hareket halindeyken seyahat ve pratik yapın
– Yeni akorlar, şarkılar, melodiler, riffler ve sololar öğrenin
– Basların temellerini öğrenin

Gismart’tan ipuçları:
– Eğer seyahat ve müzik aleti uzakta olduğunuzda şarkıları sıkmak için kesinlikle uygulamayı kullanmalısınız. Günlük pratik, tempo ve ritim duygusunu geliştirmeye yardımcı olur ve kesinlikle başarıya giden bir yoldur
– Yeni başlayanlar, rock grubu gitaristleri ve oyun hayranları için olmazsa olmaz bir araç.
– Terazi öğrenmek, klavye (klavye) keşfetmek ve solo ve akor performanslarınızı artırmak için harika bir yoldur.
– Asla kalitesiz uygulamalar kullanmayın! Orada tonlarca sanal simülatör var, ancak canlı enstrümanlarla ve profesyonel müzisyenler tarafından yapılan yüksek kaliteli gitar sesleriyle sadece birkaçı. Gismart’ta kaliteye gerçekten önem veriyoruz.

İster bir sonraki rock gitaristi olmaya çalışın, isterse sadece müzikle zaman geçirmek için ücretsiz oyunlar arayın, Real Guitar size ve arkadaşlarınıza çok eğlenceli olacak! … Ah, dizeleri değiştirmeye gerek olmadığından bahsettik mi? ) ?

Ekran Görüntüleri

Video

İndirme Bağlantıları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir