Sihirly Fal – Kahve Falı, Tarot Falı, El Falı

4.4/5 Oylar: 1,111
Geliştirici
BRK Tech
--
İNDİR

Uygulamayı Bildir

Uygulama Detayı

? Sihirly nin mistik dünyasına hoşgeldin. Eğer daha önce Sihirly'i hiç denemediysen sana muhteşem bir önerimiz var. ?

❓BU FAL UYGULAMASINDA NELER VAR ❓

? Canlı Chat Falı : Fal yorumcunu seç, canlı sohbetin tadını çıkar. Her gün arkadaşınla mesajlaşır gibi favori falcını seç ve sormak istediğin tüm soruları karşılıklı sohbet ederken sor. Fincan fotograflarını, el, yüz fotograflarını da ekleyebilirsin.

? Telefonda Canlı Fal Sohbeti : Karşılıklı sohbet ederek fal baktırmak gibisi var mı… ? Ne sormak canlı falda karşındaki falcıya sor. Canlı Arama seçeneğine gir, falcını seç, 1-2 saniniye içinde telefonun bağlansın. İstersen tarot falı, yıldızname, su falı, durugörü, astroloji, burçlar ve daha aklına gelen istediğin konuyla ilgili sohbet edebilirsin.

Kahve Falı ☕️ : Gerçek falcı ekibi sana kahve falı bakmak için bekliyor. Tüm yorumlar sesli ve sana özel. Gerçek kullanıcı yorumlarından da fark edeceksin ki kahve falı konusunda iddalılar.

Tarot Falı ?: Yüzyıllardır kehanet kartları olarak bilinir. Tarot falı bakan falcı seç. 6 adet karta dokun. Tarot falı çok isabetlidir, duyacakların için hazırlıklı ol…

Katina Falı ? : Aşk falı deyince akla ilk gelen katina falıdır. Katina alanında uzman falcı ekibimiz size en tutarlı yorumları yaparken sıkı durun. Çok şaşıracaksınız.

El Falı ?? : Ellerindeki çizgilerin de bir anlamı var. Merak ediyorsan el falı uzmanları ellerindeki çizgileri yorumluyorlar.

Yıldızname ? : Çok mistik bir seçenek olan yıldız haritası, Doğum saati, doğum yeri, doğum günü gibi bilgiler ile yapılan yorumlardan oluşuyor. Yorumcunu seç, bilgilerini gönder. Yıldız Haritası yorumun uzun ve nokta atışı olabilir ?

Astroloji ?: Ah şu yıldızların dili olsa da konuşsa… derdik ama Astroloji uzmanları sayesinde artık gezegenlerin, yıldızların bizim üzerimizdeki olumlu olumsuz etkilerini yorumlatabiliyoruz.

Günlük Burç ♋️ : Sihirly'de her gün güncellenen günlük burç yorumlarına ücretsiz olarak erişebilirsiniz. Ücretsiz günlük burç seçeneğine girin, burcunuzu seçin ve yorumları okuyun.

Rüya Tabirleri ? : Rüyanda ne gördün? Merak diyorsan ücretsiz rüya tabirleri sözlüğümüzü inceleyebilirsiniz.

❓ NEDEN Sihirly Kullanmalısın❓

?? Sihirly Canlı Kahve Falı Baktır, kesinlikle hiç bir kullanıcının özel bilgilerini almaz, saklamaz, ya da başkasıyla paylaşmaz.
?? Tüm falcı ekibi gerçek yorumculardan oluşmaktadır. Denemek için canlı falı kullanabilirsiniz.
?? Fal konusunda yıllarını vermiş ve seçilmiş Kahve Falı uzmanları yer almaktadır.
?? Maksimum müşteri memnuniyeti için ekibimiz çok sıkı çalışıyor.
?? Sihirly, özel günlerde fal kredilerinde indirimler dağıtıyor.
?? Aday Falcı fırsatları ile çok uygun fiyata kahve fali gönderme şansı bulunmaktadır.

Sihirly Canlı Kahve Falı, Tarot Falı, El Falı uygulamasında tüm falları gerçek falcılar sesli canlı kayıt ile yorumlamaktadırlar.

Ücretsiz olarak Günlük Burç Yorumları ve Rüya Tabirlerine ulaşabilirsiniz.
Kahve falınıza resimli olarak baktırabilirken, diğer yandan telefon sohbeti ile sesli canlı görüşme yapabilirsiniz.

Astroloji ile ilgileniyorsan, uygulamamızı hemen indir.

Soru ve Önerileriniz için : [email protected]
FB: facebook.com/sihirlyapp
IG: instagram.com/sihirlyapp
Twitter: twitter.com/sihirlyapp

Ekran Görüntüleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir