State of Survival: Survive the Zombie Apocalypse

4.4/5 Oylar: 724,139
Geliştirici
KingsGroup Holdings
Versiyon
1.8.12
Son Güncelleme
May 22, 2020
Gereksinimler
4.1 and up
Boyut
137M
Resmi Bağlantı
Google Play
İNDİR

Uygulamayı Bildir

Uygulama Detayı

“Zombi kıyametinin başlamasından bu yana altı ay geçti. Virüs şehri enfekte etti. Altı aylık terör, korku, hayatta kalma ve zombilere karşı mücadele. Bir kurtucusun ve arkadaşların canavarlara karşı cesur bir savaşta. sürekli zombi dalgaları hayatta. Hayatta Kalma Devlet hoş geldiniz.bir strateji hayatta kalma oyunu için hazır!

Zombi enfeksiyonu, tüm uygarlığı beraberinde alarak ülke çapında yırtıldı. Artık hayatta kalan ordu ve hükümet yer altına girdikçe hayatta kalma zamanı. Dünya şimdi enfekte olmuş. Zombiler ve canavarlardan kurtulma stratejisi ile bir şehir inşa etmenin zamanı geldi. Veba daha hızlı genişliyor ve insanların bir kahramana ihtiyacı var! Hayatta kalanlara ihtiyaçları var, çünkü tek hedef hayatta kalmak!
Bu macerada arkadaş edinebilir veya diğer kurtulanlara karşı savaşabilirsiniz. Keskin nişancı silahı ile fps modunda zombi vur. Ölüm geliyor ve savaş alanı sadece kahramanlar için, bu yüzden bir ordu inşa et!
Bu korkunç savaşta hayatta kalmak için elinden geleni yap. Savaşı kazanmak kolay olmayacak. Enfekte olan her yerde ve ellerinizde zombi ordusuna karşı bir savaş var! Kaynaklar azdır ve toplumun karkasından mümkün olan her şeyi kurtarmalısınız. Bu MMORPG’de hayatta kalmak için yeni bir şehir, manga ve strateji oluşturun. Bir zombi avcısı ol! Hayatta kalma zamanı.

Dışarıda yeni bir dünya var. Yeni bir atış hayatta kalma çok oyunculu! Bir strateji oluşturun ve kendi hikayenizi oluşturun. Bu strateji hayatta kalma oyununda bir bomba ekleyebilir veya zombileri vurabilirsiniz! Bu yıkıcı zamanda hayatta kalmak için altın, madeni para ve gerekli her şeyi toplayın. Çekim her zaman bir seçenek değildir, bir PVP ordusu inşa etmelisiniz! Zombileri hedefleyin, dehşete son verin ve savaşta hayatta kalın! Bu oyun diğer savaş oyunlarından tamamen farklı.

yeniden inşa etmek
Ordunun yokluğunda, hayatta kalanlarınız için güvenli bir sığınak ve kıyamet sonrası zombi dünyanızın temelini oluşturmak için yerleşiminizi oluşturun. Taktiklerinizin gerçek olma zamanı! Mücadele vs. yürüyen ölüler virüsü! Savaş zamanı ve işgalle savaşmalısın! Mümkünse hayatta!

Kurtarmak
Bu hayatta kalma oyununda, her enfekte zombi ile savaşmak için sayılarınızı ve gücünüzü artırmak için hayatta kalanları savaştan kurtaracaksınız. Veba savaşının kahramanları olacağı için özel yetenekleri olanları bulun! Atış zamanı!

Araştırma
Zombi ordusu hastalığı hızla değişiyor. Hayatta kalan bir kişi olarak, onu anlamak ve zombilerin işgalinden önce stratejinizi oluşturmak için ne yapabileceğinizi öğrenmeniz gerekir. Kim enfeksiyonu kontrol edebilir dünyayı kontrol eder! Orada bir savaş var ve her şey hayatta kalmakla ilgili! Kıyameti durdurun!

Sosyalleştirmek
Sayılarda güç var. Bu strateji hayatta kalma oyununda müttefik olun ve enfekte vahşi doğanın dehşetinden kurtulmak için stratejik ortaklıklar kurun. Savaşta sizden yararlanmaya çalışan ve zombi ve kıyamete karşı savaşa hazır olan herkesi toz haline getirmek için ordulara katılın. Hayatta kalman tehlikede!

Kural kitabını kopyala
Bu insanlık 2.0. İnsanlığın nasıl hayatta kalmasını ve işgalci orduyu yenmesini istediğinize dair kuralları yeniden yazın. Bu bir zombi atıcı oyunu karşı bir hayatta kalma stratejisidir ve sizi kurtarmak için askeri yok. Diğer askeri savaş oyunlarından tamamen farklı.

Müşteri Hizmetleri E-postası: [email protected]
Facebook: https://www.facebook.com/TheSoSGame
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCVSyGzN8MqTfZ9W3pHC5Htg “

Yeni Özellikler

1. Baş Vites Optimizasyonu:
yeşil, mavi, mordan turuncuya, ekipman kalitesi sırayla artar (Taktik set başlangıçta mor iken Çaylak seti yeşildir);
2. Madalya Sistemindeki Optimizasyonlar:
-Optimize edilmiş madalya parçaları: 3 farklı madalya parçasını “Paralı Etkisi” ortak parçasına değiştirdi; v1.8.10'a güncellendikten sonra, önceki tüm fragmanlar ortak fragmanlara dönüştü

Ekran Görüntüleri

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir