Telegram

4.4/5 Oylar: 5,148,577
Geliştirici
Telegram FZ-LLC
Versiyon
Cihaza göre değişir
Son Güncelleme
1 Mayıs 2020
Gereksinimler
Cihaza göre değişir
Boyut
Cihaza göre değişir
Resmi Bağlantı
Google Play
İNDİR

Uygulamayı Bildir

Uygulama Detayı

Anlık mesajlaşma – tüm cihazlarınızda basit, hızlı, güvenli ve senkronize. 400 milyondan fazla aktif kullanıcı.

HIZLI: Telegram, dünyadaki benzersiz, dağıtılmış bir veri merkezleri ağı aracılığıyla insanları birbirine bağlayan piyasadaki en hızlı mesajlaşma uygulamasıdır.

SENKRONİZASYON: İletilerinize tüm cihazlarınızdan aynı anda erişebilirsiniz. Telefonunuza yazmaya başlayın ve mesajı tabletinizden veya dizüstü bilgisayarınızdan bitirin. Verilerinizi bir daha asla kaybetmeyin.

SINIRSIZ: Medya ve dosyaları, tür ve boyutlarıyla ilgili herhangi bir sınırlama olmadan gönderebilirsiniz. Sohbet geçmişinizin tamamı cihazınızda disk alanı gerektirmez ve ihtiyacınız olduğu sürece Telegram bulutunda güvenli bir şekilde saklanır.

GÜVENLİ: Kullanım kolaylığıyla birlikte en iyi güvenliği sağlamayı misyonumuz haline getirdik. Sohbetler, gruplar, medya vb. Dahil Telegram’daki her şey 256 bit simetrik AES şifrelemesi, 2048 bit RSA şifrelemesi ve Diffie – Hellman güvenli anahtar değişimi kombinasyonu ile şifrelenir.

GÜÇLÜ: 200.000 üyeye kadar grup sohbetleri oluşturabilir, büyük videoları, her tür belgeyi (.DOCX, .MP3, .ZIP, vb.) Paylaşabilir ve hatta belirli görevler için botlar ayarlayabilirsiniz. Çevrimiçi toplulukları barındırmak ve ekip çalışmasını koordine etmek için mükemmel bir araçtır.

GÜVENİLİR: Mesajlarınızı mümkün olan en az baytta iletmek için tasarlanan Telegram şimdiye kadar yapılmış en güvenilir mesajlaşma sistemidir. En zayıf mobil bağlantılarda bile çalışır.

EĞLENCE: Telegram güçlü fotoğraf ve video düzenleme araçlarına ve tüm etkileyici ihtiyaçlarınızı karşılamak için açık bir çıkartma / GIF platformuna sahiptir.

BASİT: Eşi görülmemiş bir dizi özellik sunarken, arayüzü temiz tutmak için büyük özen gösteriyoruz. Minimalist tasarımı ile Telegram yalın ve kullanımı kolaydır.

% 100 ÜCRETSİZ ve REKLAMSIZ: Telegram ücretsizdir ve her zaman ücretsizdir. Reklam satmayacağız veya abonelik ücretleri getirmeyeceğiz.

ÖZEL: Gizliliğinizi ciddiye alıyoruz ve üçüncü taraflara asla verilerinize erişim vermeyeceğiz.

Maksimum gizlilikle ilgilenenler için Telegram Gizli Sohbetler sunuyor. Gizli Sohbet mesajları, her iki katılımcı cihazdan da otomatik olarak kendini imha edecek şekilde programlanabilir. Bu şekilde, kaybolan her türlü içeriği (mesajlar, fotoğraflar, videolar ve hatta dosyalar) gönderebilirsiniz. Gizli Sohbetler, bir iletinin yalnızca hedeflenen alıcı tarafından okunabilmesini sağlamak için uçtan uca şifreleme kullanır.

Bir mesajlaşma uygulamasıyla yapabileceklerinizin sınırlarını genişletmeye devam ediyoruz. Yaşlı habercilerin Telegram’ı yakalaması için yıllarca beklemeyin – bugün devrime katılın.

Yeni Özellikler

400 MİLYON KULLANICI, 20.000 ÇIKARTMA, SINIF 2.0 VE SINIF YARATICILAR İÇİN 400 K €.

Telegram 400 milyon aktif kullanıcıya ulaştı!

• Animasyonlu simgelerle tamamen yeniden tasarlanmış ek menüsü.
• Profesyonel sanatçıların 20.000'den fazla çıkartması güncellenmiş çıkartma panelinde artık mevcut.
• Sınav soruları için açıklamalar ve zamanlayıcılar eklendi.
• Eğitim testleri için 400.000 € yarışması. Katılmak için bir eğitim sınavı oluşturmak için @QuizBot kullanın.
• Covid19 ile ilgili PSA desteği eklendi.

Ekran Görüntüleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir