TikTok

1.6/5 Oylar: 24,856,668
Geliştirici
TikTok Inc.
Versiyon
16.0.43
Son Güncelleme
22 Mayıs 2020
Gereksinimler
4.1 ve sonrası
Boyut
97M
Resmi Bağlantı
Google Play
İNDİR

Uygulamayı Bildir

Uygulama Detayı

TikTok, kısa biçimli mobil video için sıradan hedefiniz değil. Ham, gerçek ve sınırsız – dişlerinizi 7: 45’te fırçalıyor olun. ya da sabah 7:45’te kahvaltı yapıyorsunuz 15 saniyede anlatılan video hikaye anlatımı, ‘siz olduğun gibi’ bağırsaktan geliyor. TikTok ile, anı yaşadığınızda ve keşfetmenin ötesine geçtiğinizde hayat daha eğlencelidir.

Dünyayla paylaşmak için eğlenceli ve unutulmaz anlar yakalayarak kendi harika videolarınızı oluşturmak için müzik ve efektleri kullanın. Özel efekt filtreleri, eğlenceli çıkartmalar, müzik ve daha fazlasıyla videolarınızı bir üst seviyeye taşıyın. Hayat hızlı ilerliyor, o yüzden gününüzü yapın ve dünyaya sahip olduklarınızı gösterin!

■ Sadece sizin için seçilen milyonlarca videoyu izleyin!
İzlediğiniz, beğendiğiniz ve paylaştığınız şeylere göre sizin için tasarlanmış kişiselleştirilmiş bir video feed’i. TikTok, izlemeyi asla bırakmak istemeyeceğiniz en alakalı, ilginç, eğlenceli, ilginç, baş döndürücü videoları sunmak için zevkinize hızla adapte olacak. Sevdiğiniz şeylerden daha fazla video klip, sevmediğiniz şeyden daha az.

■ Küresel bir içerik oluşturucu topluluğu tarafından eğlenin ve ilham alın
Milyonlarca içerik oluşturucu inanılmaz yeteneklerini, değerli anlarını ve bilgilerini sergileyen TikTok’ta. İlham alın.

■ Videolarınıza en sevdiğiniz müziği veya sesi ücretsiz olarak ekleyin
Milyonlarca ücretsiz müzik klibi ve sesle videolarınızı kolayca düzenleyin. Hip hop, edm, pop, rock, rap, country ve daha fazlası dahil olmak üzere her türdeki en sıcak parçalarla size özel müzik çalma listeleri oluşturuyoruz. Favori içerik oluşturucularınızdan orijinal müzik bile bulabilirsiniz!

■ Emoji çıkartmaları ve yüz filtreleri kullanın
Videolarınızı bir sonraki seviyeye taşımak için ücretsiz 100’den fazla emoji çıkartması. Videolarınızda tonlarca eğlenceli yüz filtresi ve güzellik efektinin kilidini açın.

■ Ücretsiz Düzenleme araçları, video klipleri kolayca kırpmanıza, kesmenize, birleştirmenize ve çoğaltmanıza olanak tanır
Siz de yaratıcı olabilirsiniz. Çevrenizdeki dünyayı yakalamak ve arkadaşlarınızla paylaşmak için kameranızı kullanın.
■ Canlı akış filtreleri sürekli yeni, yaratıcı tasarımlarla güncelleniyor
■ Dans, Komedi, Vlog, Yiyecek, Spor, Kendin Yap, Hayvanlar ve aradaki her şey. Sonsuz kategorilerden videolar keşfedin.

Dünyanızla daha fazla dünyayı paylaşın. Herkes TikTok’ta bir yaratıcı.

* Herhangi bir geri bildirim? [email protected] adresinden bize ulaşın ya da @tiktok bize tweet atın

Yeni Özellikler

- Neden herkesin TikTok'tan konuştuğunu keşfedin. Son sürümde artık hesabınız için yeni güvenlik ayarları da var. Ayrıca izleme deneyiminizi zenginleştirecek performans iyileştirmeleri de sizi bekliyor!

Ekran Görüntüleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir