YouNow: Live Stream Video Chat – Go Live!

4.1/5 Oylar: 326,330
Geliştirici
YouNow Media LLC
Versiyon
16.2.0
Son Güncelleme
May 19, 2020
Gereksinimler
4.4 and up
Boyut
106M
Resmi Bağlantı
Google Play
İNDİR

Uygulamayı Bildir

Uygulama Detayı

Şimdi Canlı Yayın Yapın! YouNow Canlı Akış uygulamasında, canlı akış yayıncılarıyla etkileşime girebilir veya kitlenizle bağlantı kurmak için kendi yayınınızla canlı yayın yapabilirsiniz. En sevdiğiniz yayıncıları, oyuncuları, canlı yayınları, müzisyenleri ve daha fazlasını izleyin.

Ücretsiz YouNow Canlı Akış ve Yayın uygulaması, en sevdiğiniz etkileyicileri veya arkadaşlarınızı izlemek için ücretsiz canlı akış video sohbetleri sunar. Diğer kullanıcılarla sohbet etmek ve yayınlarla etkileşimde bulunmak için canlı akışlara katılın. Sohbete anında girmek için canlı bir video sohbet akışına katılın!

KEŞFEDİN: Oyuncular, müzisyenler, vlogger’lar ve daha fazlasından canlı video yayınlarına göz atın.

YAYIN: Profilinizdeki yeşil “GO LIVE” düğmesine dokunarak canlı yayına geçin. Canlı video akışınızı anında yayınlayın – canlı akış hiç bu kadar kolay olmamıştı!

ETKİLEŞİM: Yayıncılarla sohbet et ve bul, hediyeler gönder, konuk yıldız ve en sevdiğin canlı akış anlarını yakala. Diğer kullanıcılarla sohbet edin ve yeni insanlarla tanışın!

KEŞFEDİN: Yaratıcıları, sanatçıları, müzisyenleri, en sevdiğiniz kişilikleri ve hatta yeni arkadaşları bulun! Yeni canlı akış görüntülü sohbetlerine kolayca katılın.

YouNow canlı yayınları izlemek ve en sevdiğiniz kişileri takip etmek için en iyi ücretsiz canlı akış uygulaması. Yayın sırasında diğer insanlarla sohbet edin ve yeni arkadaşlarla tanışın. Oyun, spor, müzik, vlog veya daha fazlası olsun, ilgi alanlarınızla canlı yayıncılar ve arkadaşlar bulun!

YouNow ile Canlı Yayına geçin ve bugün için yayın akışı izlemeye başlayın!

Sorular veya geri bildirim?
[email protected]

Not: YouNow canlı akışlı görüntülü sohbet 13 yaş ve üstü kişiler içindir.

Yeni Özellikler

Hata düzeltmeleri ve optimizasyonlar

Ekran Görüntüleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir